Програма розвитку ООН (ПРООН) висловлює подяку за співробітництво та запрошує до участі в опитуванні

Програма розвитку ООН (ПРООН)  поінформувала про те, що ПРООН ініціює аналіз впливу пандемії COVID-19 на соціально-економічну ситуацію в Україні. Ця оцінка є частиною «Рамкової програми ООН щодо негайного соціально – економічного реагування на COVID-19: економічне відновлення та відповідь», яку очолює ПРООН та «Комлексної відповіді ПРООН на COVID-19». Це допоможе краще зрозуміти потреби людей та бізнесу і розробити ефективні заходи для подолання негативних наслідків пандемії та подальшого відновлення.

Одним з етапів оцінки є опитування домогосподарств та малого і середнього бізнесу, яке буде проведене представниками ПРООН за допомогою телефонних та онлайн-інтерв’ю. Аналіз зібраної в ході опитування інформації дасть можливість ПРООН покращити свою підтримку Уряду та населення України, зокрема, у нашому регіоні..

Програма розвитку ООН (ПРООН) запрошує долучитися до цієї важливої роботи та сприяти залученню цільової аудиторії шляхом поширення інформації про опитування та надання контактів потенційних респондентів представникам ПРООН. Інформація буде залишатися конфіденційною, а отримані дані не будуть використовуватися за межами цього дослідження.

З результатами оцінки можна буде ознайомитися після її завершення на офіційних інформаційних ресурсах ПРООН.

За інформацією звертатись: Дафіна Герчева; 044 2539363; 044 2532607; www.ua.undp.org