Кафедри Херсонського державного аграрного університету дякують Херсонському міському фонду підтримки підприємництва за плідну співпрацю

Херсонський міський фонд підтримки підприємництва провів навчальний модуль «Як започаткувати власну справу» для студентів економічного факультету Херсонського державного аграрного університету за підтримки кафедр публічного управління та адміністрування і обліку та оподаткування. Дякуємо Наталья Кравец (Наталия Кравец) та ОлегКравець за цікаві теми для обговорення, виявлені можливості для самореалізації студентства ХДАУ. Сподіваємося на подальшу співпрацю!

Такий замітку було надіслано на сторінку Херсонського міського фонду підтримки підприємництва на фейсбуці.

Фонд також дякує  професорсько-викладацькому складу університету за плідну співпрацю над посиленням конкурентоспроможності випускників Вищу.

Спеціалісти Херсонського міського фонду підтримки підприємництва опрацювали в ХДАУ навчальний модуль у межах циклу “Школа молодого підприємця”.  Досягли домовленостей про подальшу співпрацю між факультетом та Фондом із запровадженням навчального п’ятикрокового моделлю для підприємців-початківців та студентів старших курсів.