До уваги підприємців-початківців м. Херсона! 21-22.12.21 семінари-тренінги.

До уваги підприємців-початківців м. Херсона!

21 та 22 грудня 2021 року об 11:00 у приміщенні «Конгресс холл» (вул. Ярослава Мудрого, 7) Херсонським міським фондом підтримки підприємництва спільно з Департаментом економіки та інвестицій Херсонськоі міської ради заплановано Семінари-тренінги для підприємців-початківців:

«Сучасне пiдприємництво: Аспекти моделювання власної підприємницької справи в умовах євроінтеграційних процесів в Україні»

Семінар розроблений Херсонським міським фондом підтримки підприємництва для підприємців-початківців, які діють у сфері МСБ  у м. Херсоні.

Учасники семінару отримають  комплекс знань та навичок, які  необхідні для започаткування та та розвитку власної справи; отримають знання зі створення унікальної товарної пропозиції (УТП), застосування сучасних триггерів у продажах, сегментування за системою Шеррингтона, ефективного управління у сфері малого підприємництва; підвищення потенціалу та спроможності до сталості бізнесу.

У ході семінару слухачі ознайомляться з важливим набором практичних інструментів для використання в управлінні власною підприємницькою справою, що відкриє нові можливості підтримки економічно стабільного розвитку власної справи.

Тривалість одного семінару – до 1,5 год.

Участь у семінарах безкоштовна.

Максимальна кількість  учасників до 25 осіб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *