Підписано Меморандум про партнерство та співробітництво між ДПС та Радою бізнес-омбудсмена

Підписано Меморандум про партнерство та співробітництво між ДПС та Радою бізнес-омбудсмена

    06 листопада 2019 Голова ДПС Сергій Верланов та бізнес-омбудсмен в Україні Марчін Свєнчіцький підписали «Меморандум про партнерство та співробітництво між Державною податковою службою та Радою бізнес-омбудсмена». Голова ДПС зазначив, що податкова служба співпрацювала з Радою бізнес-омбудсмена у робочому режимі з дня свого створення, тому з моменту підписання Меморандуму починається нова сторінка такого співробітництва.
«Ми вбачаємо безумовний позитив у співпраці з бізнес-омбудсменом. Це можливість для податкової служби, як органу державної влади, розуміти правильність власних дій, доцільність перетворень ще на етапі їх формування», — наголосив Сергій Верланов.
За словами очільника ДПС, від розуміння та ефективного вирішення проблем бізнесу, які фахово представлені Радою бізнес-омбудсмена, виграють обидві сторони — як платники податків, так і податкова служба.
Export Promotion Office інформує про нові можливості
Сьогодні про роботу в мережі інтернет без кордонів, обмежень та перешкод говорить та думає кожен бізнес! А ми в свою чергу прагнемо забезпечити Вас відповідними знаннями у цьому секторі в рамках практичних семінарів «Веб для експорту: як не загубитись у мережі».

Теми для дискусії:

♦ Як фото Вашого продукту в мережі впливає на вибір споживача
♦ Які елементи онлайн-бізнесу є для Вас ключовими
♦ Як захистити власний бізнес у веб-просторі від штрафів та санкцій закордоном
♦ Що потрібно знати при підготовці до GDPR

📍Київ – 26 березня – 10:30 – 18:00

Локація: iHUB, вул. Хрещатик, 10

📍Харків – 27 березня – 12:15 – 17:30

Локація: Life HUB Yabloko, вул. Гаршина, 9

📍Одеса – 28 березня – 12:00 – 16:00

Локація буде повідомлена у листі підтвердженні. За інформацією звертайтесь на адресу: education@epo.org.ua

Важливо

  • Участь у заходах — безкоштовна за умови реєстрації та отримання підтвердження від організаторів.
  • Мови спікерів — українська та англійська (з перекладом).
  • Будь ласка, зауважте, що кількість місць є обмеженою.
  • Реєстрація відбувається у порядку черги і може бути закрита раніше у випадку, якщо кількість зареєстрованих учасників досягне ліміту місткості зали.
  • Офіс в праві відмовити у реєстрації на захід учасникам, які не надали про себе повних відомостей під час реєстрації на подію.
  • Усі матеріали та презентації, використані під час заходу, будуть доступні за декілька днів після завершення події кожному зареєстрованому учаснику.

Освітній захід проходитиме в рамках програм Creative Export Ukraine та Export Revolution Ukraine, що розроблена Інститутом Маркетингу Естонії у співпраці з ДУ “Офіс з просування експорту” за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Програма фінансується Міністерством закордонних справ Естонії (Проект з питань розвитку, співробітництва та гуманітарної допомоги).

Підтвердження реєстрації Ви отримаєте у листі-нагадуванні за 3 дні до події на електронну пошту, вказану при реєстрації.

Бізнес-зустріч «Нові можливості розвитку бізнесу: дотаційні програми ЄС» Херсон

Центральноєвропейська Академія Навчань та Сертифікації (CEASC), у співпраці з компанією Consulting Group 2027 (Лодзь, Польща)

та за підтримки Регіональної ради підприємців Херсонщини, Херсонського міського фонду підтримки підприємців запрошують до у часті у

бізнес-зустрічі «Нові можливості розвитку бізнесу: дотаційні програми ЄС», що відбудеться у м. Херсон 23 січня 2018 року

ДО УЧАСТІ ЗАПРОШУЮТЬСЯ: власники існуючих бізнес-структур та підприємці регіону, які планують залучення безповоротного фінансування на розвиток бізнесу; представники органів місцевого самоврядування; представники об’єднаних територіальних громад; інші зацікавлені особи.

Дата проведення: 28 січня 2018 року

Адреса проведення: м. Херсон, пл. Свободи, 1, сесійна зала Херсонської обласної ради

Спікер зустрічі:

Микола Смолінський – президент Фундації Central European Academy Studies and Certification (CEASC), бізнес-консультант щодо виходу на ринки ЄС, бізнес-тренер, експерт з питань євроінтеграції, автор та розробник циклу навчальних програм щодо роботи з європейськими фінансовими дотаційними інструментами (безповоротні кошти для бізнесу).

Тривалість зустрічі: 14.00-18.00 (реєстрація учасників з 13.30)

Під час зустрічі ви дізнаєтеся про:

  • Можливість залучення безповоротного фінансування для розвитку бізнесу
  • Систему підготовки фахівців для роботи з дотаційним ресурсом на рівні регіону/громади/організації
  • Фінансові інструменти підтримки бізнесу – дотації ЄС, програми 2014-2020, Horyzon 2020, Cosme і ін.

Участь в бізнес-зустрічі є безкоштовною за умови попередньої реєстрації.

Кількість місць обмежена –  100 осіб

Реєстрація ОНЛАЙН триває до 22 січня включно.

Контактні особи:

Від Фундації CEASC

Ольга Горкавук – 0932109342, 0953242955, ceasc.net@gmail.com

www.ceasc-bw.com, www.sme2027.com

Від  Херсонського міського фонду підтримки підприємництва – Наталя Кравець – 0505527446, 0672757548, liga.women@gmail.com ,  www.businesshelp.ks.ua