Бізнес-консалтінг

Херсонський міський фонд підтримки підприємництва в межах міської Програми розвитку малого та середнього підприємництва надає консультації початківцям та майбутнім підприємцям щодо питань створення власної справи. Така діяльність відноситься до сфери бізнес-консалтингу.

Бізнес консалтинг – це вид професійних послуг, що надаються клієнтам, які зацікавлені в оптимізації бізнесу. Консалтинг вирішує досить широке коло питань: ведення бізнесу, інвестиційна діяльність, управління бізнесом, фінанси та економіка підприємств, дослідження ринків збуту, руху цін тощо. Тобто консалтинг – це будь-яка допомога у вирішенні тих чи інших проблем діяльності підприємства, яка надається консультантами. Робота консультанта, перш за все, полягає в дослідженні, оцінюванні, аналізі бізнес-процесів клієнта, обґрунтуванні перспектив розвитку бізнесу.

Консалтингові послуги, як відомо, полягають у наданні клієнтові обґрунтованої інформації з актуальних для нього проблем щодо найрізноманітніших об’єктів. Ці послуги класифікують на такі групи: аналітична діяльність, прогнозування, консультації, загальне управління, адміністрування, фінансове управління, управління персоналом, маркетинг, виробництво. Одним із найпоширеніших видів консалтингу є бізнес-планування, в якому різноманітні суб’єкти відчувають потребу в період виходу на ринок, опанування нових його сегментів, придбання промислових та інших об’єктів, отриманні кредитів. Тобто якщо суб’єкту бізнесу в певних ситуаціях не вистачає знань, досвіду, впевненості у кваліфікованості своїх кадрів, він вдається до послуг консалтингових фірм.

Спеціальні консалтингові фірми займаються розробкою бізнес-планів, інвестиційним проектуванням, управлінням капіталом, розробкою ефективної фінансової моделі.

Майбутні підприємці визначились з бізнес ідеєю   

Херсонським міським фондом підтримки підприємництва проведено чергової навчально – консультаційної тренінгової  програми з питань започаткування бізнесу «Мотивуюче моделювання. Кращі  бізнес – історії   місцевого підприємництва”. Захід проведено 18 жовтня на базі навчальної зали у Херсонському центрі зайнятості.

 Учасники заходу були активно залучені до пошуків місцевих перспективних бізнес ідей на основі успішних херсонських підприємницьких практик. Після опрацювання основних аспектів створення власної справи, учасники заходу поділились на ініціативні гурти та обговорили перспективні місцеві ідеї щодо створення  підприємств.

Головною вимогою була підприємницька перспектива запропонованого бізнесу на місцевому ринку. Так були напрацьовані ідеї підприємств з обслуговування населення, кав’ярні, магазина з продажу продукції для тварин, транспортного підприємства та інше. Напрацювання спирались на специфіку місцевого досвіду херсонського малого та середнього підприємництва. Для певних учасників навчання таке осмислення стало ключовим приводом для прийняття рішення щодо реєстрації власного підприємства.

Особливу увагу було приділено мережі додаткових послуг кожного підприємства для отримання прибутку та особливостям сучасного місцевого споживача послуг. Специфіка прискореного прийняття рішень покупцем, екологічне сприйняття навколишнього середовища, відкриття європейського ринку для виробників, все це має високе значення для опрацювання ідей бізнесу.

Після закінчення заходу учасники не мали бажання розходитись та ще продовжували консультації та ділове спілкування, складання бізнес – планів та корекції ідей підприємництва. Така активність свідчить про явну перспективу підприємництва у малому та середньому бізнесі.

До відома  підприємців малого та середнього бізнесу!

Спеціалісти Херсонського міського фонду підтримки підприємництва разом з представниками малого та середнього бізнесу пройшли  навчальний курс  “Нетворкінг і Бізнес Модель”

Курс розрахований на представників малого і середнього бізнесу, товаровиробників, фермерських господарств та сільськогосподарських підприємств, консалтингових і тренінгових центрів.

Під час навчання було створено “діловий майданчик”, на якому учасники мали можливість  знайти нові ділові зв’язки і провести переговори з представниками різних бізнес структур.

Організатори навчального курсу:

-український Проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP), який фінансується Міністерством міжнародних справ Канади (Global Affairs Canada)

– Ізраїльське агенство міжнародного співробітництва в цілях розвитку (Міністерство закордонних справ, Єрусалим).

– Міжнародний Навчальний Центр імені Голди Меїр на горі Кармель (МСТС, Хайфа, Ізраїль).

Експерти Міжнародного навчального центру МАШАВ (МСТС, Хайфа, Ізраїль) і бізнес-тренер з Ізраїлю презентують свої теми:

– Наталя Мазор, бізнес-тренер «Мистецтво презентації. Нетворкінг і маркетинг. Співпраця і кооперація».

– Катерина Руденко, директор курсів МСТС «Бізнес – модель “Канвас”. 

За інформацією про основи НЕТВОРКІНГУ та бізнес – моделі “КАНВАС” можна звернутись до спеціалістів фонду.

Бізнес-консалтінг

Програма She Exports Офісу з просування експорту спільно з Depositphotos запрошують жінок-підприємниць та жінок на керівних посадах в компаніях з експортним потенціалом приєднатися до вебінару «Графічний редактор Crello для МСБ: Дизайн – це легко». 

Тема вебінару була обрана не випадково. За результатами опитування жінок в бізнесі, їм часто бракує ресурсів для створення маркетингових матеріалів, і водночас вони прагнуть навчитися створювати візуальні рішення та маркетингові матеріали самостійно.

В рамках вебінару менеджер з маркетингу графічного редактора Crello відомої компанії-експортера Depositphotos Євгенія Дичко пояснить:

  • як працювати з графічним редактором Crelloта швидко трансформувати меседжі у графіку,
  • як робити анімований дизайн та створювати графічні рішення для соціальних мереж
  • поділиться досвідом та секретами розробки та втілення в життя візуальної стратегії мікро-, малого та середнього бізнесу за відсутності ресурсів на дизайн.

Для закріплення матеріалу учасники вебінару отримають домашнє завдання, реалізацію якого прокоментують фахівці Офісу з просування експорту.

Тренер –  Євгенія Дичко, менеджер з маркетингу графічного редактора Crelloвідомої компанії-експортера Depositphotos. Євгенія має 7 років досвіду у сфері цифрового маркетингу і контент-менеджменту, розробляла комунікаційні стратегії для брендів Depositphotos та Crello.

Модератор – Аліна Севастюк, Керівниця напрямку SheExportsофісу з просування експорту

Організатор заходу  – Офіс з просуванн експорту у співпраці з Depositphotos.

Контакти для довідок

Координаторка Платформи She Exports Юлія Тахтарова (sheexports@epo.org.ua) та керівниця напрямку SheExportsОфісу з просування офісу Аліна Севастюк (alinasevastyuk@epo.org.ua, +380674628282).

    

Інформація надана

Херсонським міським фондом підтримки підприємництва

Залишити відповідь