Урочисте відкриття – презентація першого херсонського Соціального підприємства «ENJi – Light and shadow» –  студії візуального контенту»

17 березня в офісі підприємства «ENJi – Light and shadow» пр.. Ушакова 16-А було проведено урочисте відкриття – презентація першого херсонського Соціального підприємства «ENJi – Light and shadow» –  студії візуального контенту»  із залученням жінок постраждалих від домашнього насильства. Студією візуального контенту працевлаштовано з 5 клієнток (з числа 20-ти, які пройшли курс навчання) Херсонського Притулку та клієнток Денного центру для постраждалих від домашнього насильства.

Така діяльність дає шанс п’яти жінкам стати ефективними підприємцями в сучасному бізнес середовищі міста.

Працівниці забезпечують підприємницькі послуги з ведення діяльності у сфері портретної та сюжетної фотозйомки та монтажу відеоматеріалів, створення  фото та відео контенту, просування послуг аеро-, фото- зйомки.

     Під час презентації було проведено демонстрацію виробничих потужностей підприємства та перших продуктів – фото-картин, вироблених учасницями проекту – працівницями підприємства. Було також проведено перший благодійний аукціон  фото-робіт майстринь учасниць проекту.

   До участі в урочистостях були запрошені та прибули представники МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» спільно з Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні, депутати Херсонської міської ради, представники виконавчих органів міськвиконкому, херсонські підприємці, громадські діячі, представники ЗМІ. У заході прийняло участь 45 представників різних кіл херсонської громади.