Створення першого в Херсоні соціального підприємства «ENJi – Light and shadow» –  студії візуального контенту»

У   лютому в Херсоні за активної участі ХМФПП були проведені заходи реалізації в місті Херсон проєкту соціального підприємства «Створення соціального підприємства «ENJi – Light and shadow» –  студії візуального контенту» із залученням до підприємницької справи клієнтів Херсонського міського Притулку для жінок постраждалих від домашнього насильства. Було проведено відбір учасниць жінок – майбутніх підприємців та проведений цикл їх професійної підготовки і становлення.

Стати учасницями проекту було запропоновано жінкам які є клієнтками Херсонського міського притулку та Денного центру для постраждалих від домашнього насильства. Учасницями проекту стали 20 жінок.

Всі вони пройшли підприємницьку підготовку та отримали знання  за допомогою спеціально відібраних кваліфікованих тренерів.  Курси були спрямовані на оволодіння Основами фото-справи,  курс «Основи підприємницької справи», Курс студійної фотозйомки, репортажної фото-зйомки, Основи аеро-фото-відео-зйомки та управління квадрокоптером, Основи відео-мейкінгу, рекламної фуд-зйомки, роботи з комп’ютерним монтажем відеоматеріалів та друку фотографічних матеріалів.

Херсонським міським фондом було підготовано, відремонтовано та орендовано приміщення  для соціального підприємства, винайдено кошти не з міського бюджету на оплату оренди, закупівлю обладнання, проведення навчальних курсів.

    Партнером Херсонського фонду підтримки підприємництва у реалізації проекту в Херсоні є ГО “Ліга соціально відповідальних жінок”, МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» спільно з Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні.

Загальний обсяг винайдених зовнішніх інвестицій (не бюджетних коштів) у Соціальне підприємство складає близько 700 000 гривень.

Соціальне підприємство створено в межах компоненту програми «Розірви коло. Women Career Hub», який створено для допомоги жінкам у розбудові фінансової спроможності в межах проєкту «Посилення національних і регіональних механізмів побудови адаптивної, підзвітної та економічно ефективної системи протидії та запобігання насильству за ознакою статі», що імплементується МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні за фінансової підтримки Посольства Великої Британії в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *