Майбутні підприємці обговорюють можливості власної конкурентоспроможності

Майбутні підприємці обговорюють можливості власної конкурентоспроможності

  На базі Херсонського міського центру зайнятості 18 березня проведено сучасний захід-тренінг з  комплексу навчально – консультаційних тренінгових  програм щодо питань започаткування  бізнесу «Мотивуюче моделювання. Кращі  бізнес – історії   місцевого підприємництва”. Тренінг мав на меті розвиток усвідомлення молодими підприємцями сучасних процесів бізнес середовища. Учасникам було окреслено сучасні тенденції вітчизняного розвитку підприємництва. У зустрічі, яка пройшла прийняло участь більш 25 учасників, серед яких були майбутні підприємці,  економісти, діючі підприємці. Було розкрито умови становлення та практики місцевих підприємців, основи моделювання та специфіку власного малого та середнього бізнесу.

Під час дискусії особливу увагу було зверено на дотримання вимог та підходів до процесів українського бізнесового середовища, залученню коштів на розвиток бізнесу, були надані вичерпні відповіді на запитання учасників. Приділено увагу на забезпечення конкурентноспроможності підприємств та отримання фінансування для втілення своїх бізнес-проектів.

 Було ініційовано ідеї щодо створення підприємств з виробництва спеціального одягу, обслуговування населення, надання консультаційних послуг. Учасники приділили увагу загальним цивілізаційним цінностям у процесі модулювання підприємств. Так важливе значення приділялось екологічному аспекту у процесі виробництва продукції, а також необхідності залучення соціальних аспектів у реалізації  бізнесових проектів, у тому числі лікуванню дитячих захворювань та наданню частини прибутків для придбання лікарського обладнання.   Проведення заходу створило атмосферу інноваційного підходу до планування бізнес-ідей, а учасникам дозволило отримати практику моделювання власної реальної підприємницької справи у тренінговому конкурентному середовищі.

 

Нові знахідки та “відкриття” учасників “Школи молодого підприємця”

IMG_2330

Черговий семінар-тренінг “Школи молодого підприємця”, що відбувся на факультеті економіки і менеджменту Херсонського державного університету залучив до пошуків перспективних бізнес ідей студентів – майбутніх економістів. Захід проведений Фондом підтримки підприємництва.

Пошуки були успішними, адже деякі знахідки-ідеї, наприклад: створення антитравматичних насадок за типом “Стопдіти” на побутову техніку, є досить конкурентоздатними, у разі їх освоєння виробниками.  Таку ідею було позитивно сприйнято і учасниками семінару і “Головним експертом” молодіжної підприємницької “школи”, у ролі якого виступив Генеральний директор Холдінгу “Автопланета” депутат Херсонської міської ради Дмитро Іванов.

Таку ідею запропонувала команда “Ukraine international group” зі своєю лідеркою – студенткою Владиславою. Також цікавими надбаннями соціальної відповідальності бізнесу та високих гарантій якості поділилась ігрова кампанія “Людмила та партнери”, що “спеціалізувалась” на послугах юридичного характеру. Стрижнєм та лідеркою команди, як засвідчує назва, виступила студентка Людмила.

IMG_2379Конкурентними перевагами відзначились пропозиції послуг щодо екстренної доставки пошти від команди “На часі” (“In time”) з лідеркою групи Маргаритою.  Головними акцентами якості послуг, під час презентації, стали високі гарантії, запропоновані підприємством та індивідуальний підхід до потреб клієнтів.

Головний сувенір гри за активність та перемогу отримав студент і лідер своєї команди – Павло, який дав правильні відповіді на найбільшу кількість ігрових завдань щодо знання практики сучасного бізнес середовища.  Всі лідери команд отримали памятні сувеніри – книги з теорії та практики

Експерти студенти та співробітники університету високо оцінили ефективність таких занять для розвитку підприємницького середовища міста. Найголовншими відкриттями для майбутніх підприємців стали надбання практик командної роботи у пошуці підприємницької ідеї, можливості креативного підходу у бізнесі, створення продуктів та послуг, які відрізняються від аналогічних, що існують на сучаному ринку.

Важливим є розуміння та сприяння у проведенні просвітніх заходів Херсонської міської програми розвитку малого та середнього підприємництва Вищами Херсонщини – зокрема факультетом економіки і менеджменту Херсонського державного університету, якому Фонд підтримки підприємництва висловлює щиру подяку.

За відгуками учасників та партнерів заходу, такі семінари мають значний вплив на переосміслення у молоді свого місця у сучасному світі.

“Участь молоді у “Школі молодого підприємця” сприяє розвитку внутрішньої активності та забезпеченню перспективи підвищення рівня конкурентоздатності херсонського підприємницького середовища” – наголосив депутат Херсонської міської ради  Дмитро Іванов.