Майбутні підприємці визначились з бізнес ідеєю

Майбутні підприємці визначились з бізнес ідеєю  

Херсонським міським фондом підтримки підприємництва проведено чергової навчально – консультаційної тренінгової  програми з питань започаткування бізнесу «Мотивуюче моделювання. Кращі  бізнес – історії   місцевого підприємництва”. Захід проведено 25 жовтня на базі навчальної зали у Херсонському центрі зайнятості.

 Учасники заходу були активно залучені до пошуків місцевих перспективних бізнес ідей на основі успішних херсонських підприємницьких практик. Після опрацювання основних аспектів створення власної справи, учасники заходу поділились на ініціативні гурти та обговорили перспективні місцеві ідеї щодо створення  підприємств.

Головною вимогою була підприємницька перспектива запропонованого бізнесу на місцевому ринку. Так були напрацьовані ідеї підприємств з обслуговування населення, кав’ярні, магазина з продажу продукції для тварин, транспортного підприємства та інше. Напрацювання спирались на специфіку місцевого досвіду херсонського малого та середнього підприємництва. Для певних учасників навчання таке осмислення стало ключовим приводом для прийняття рішення щодо реєстрації власного підприємства.

Особливу увагу було приділено мережі додаткових послуг кожного підприємства для отримання прибутку та особливостям сучасного місцевого споживача послуг. Специфіка прискореного прийняття рішень покупцем, екологічне сприйняття навколишнього середовища, відкриття європейського ринку для виробників, все це має високе значення для опрацювання ідей бізнесу.

Після закінчення заходу учасники не мали бажання розходитись та ще продовжували консультації та ділове спілкування, складання бізнес – планів та корекції ідей підприємництва. Така активність свідчить про явну перспективу підприємництва у малому та середньому бізнесі.