Херсонський фонд підтримки підприємництва сприяє відкриттю першого соціального підприємства в Херсоні

В період з 3 до 10 грудня було проведено перемовини та залучено для реалізації в місті Херсон проєкт соціального підприємства «Створення соціального підприємства «ENJi – Light and shadow» –  студії візуального контенту» із залученням до підприємницької справи клієнтів Херсонського міського Притулку для жінок постраждалих від домашнього насильства.

      Для участі у проєкті було проведено навчання та відбір молодих підприємців, які потенційно можуть стати учасниками конкурсу в отриманні  інвестиційних коштів для реалізації проєкту соціального підприємництва.

      Матеріали для проєкту були опрацьовані Фондом підтримки підприємництва у жовтні – грудні 2020 року. В тому числі було проведено: аналіз ринку галузевих послуг у місті, відібрано потенційних учасників та партнерів проєкту, зібрано матеріали цільових міжнародних грантових програм, які опрацьовують дане питання в Україні, подані маркетингові та фінансові документи в заявку на конкурс програм. Підготовлена та подана ХМФПП проєктна заявка отримала підтвердження про підтримку Фондом ICF та буде надано фінансування проєкту з січня 2021 року для реалізації проєкту сучасного соціального підприємництва в місті Херсоні. 

     Проєкт спрямований на розвиток сучасного соціального підприємництва, метою якого є створення нових професійних можливостей для жінок, постраждалих від домашнього та гендерно-зумовленого насильства, їх навчання та подальша  можливість працевлаштування у сфері надання послуг з фото та відео контенту, створення фото-відео продукту, створення авторського хенд-мейду та його оцифрування, просування цих послуг та продукції з подальшою реалізацією.

Студія візуального контенту залучатиме клієнток Херсонського Притулку клієнток Денного центру  для постраждалих від домашнього насильства у процес набуття нових соціальних та професійних навичок ведення підприємницької діяльності у сфері створення  фото та відео контенту, просування послуг і продукції малого та середнього бізнесу.