Чи може стати успішним бізнесменом людина з обмеженими фізичними можливостями?

    На це питання в світі вже є однозначна відповідь – звичайно може! Наполегливість, працелюбність, креативність – риси характеру, які стають для багатьох основою власного успіху! І такі риси притаманні учасникам семінару, який пройшов 12 грудня в межах навчань за Херсонською міською програмою розвитку малого та середнього підприємництва спеціально підготовленого для людей з обмеженими фізичними можливостями.

    Навчання підготовлено Херсонським міським фондом підтримки підприємництва і містило матеріал не тільки щодо теорії підприємницької справи, але й суто прагматичні обговорення, щодо спеціальних податкових пільг, соціальної відповідальності підприємництва та інше. Тематика заняття – навчально – консультаційної тренінгової  програми «Мотивуюче моделювання. Кращі  бізнес – історії   місцевого підприємництва” – отримала позитивний відгук і високо зацікавила запрошених та  учасників семінару.

    Практичні місцеві приклади підприємницької діяльності та становлення власної справи сьогодні надихають людей стати на шлях утворення власної успішної бізнес-історії, адже перспективи у херсонського підприємництва визначальні. Це, і неабиякі ресурси туристичної галузі, і  сфера обслуговування населення, і значні бізнес-ніші у сучасних технологіях продажу, зокрема у IT-секторі. Але, важливим кроком є – саме рішення про необхідність проявити себе у власній підприємницькій справі.

      Люди з обмеженими фізичними можливостями є активною та рішучою частиною сучасного суспільства і усвоєння матеріалу тренінгу та отримання певних навичок моделювання бізнесу, наштовхувало більшість учасників на розробку власних бізнес-моделей. Були, наприклад, запропоновані: модель продажу товарів здорового харчування із безперервним супроводженням клієнтів корисними матеріалами про властивості продуктів для людського здоров’я, цікавою виявилась ідея створення фінансово-консультативного центру для приватних підприємців та малих підприємств, створення центру з тимчасового перебування дітей, тощо. На числених практичних прикладах, були обговорені покрокові дії із створення учасниками власного підприємства, а також використання різноманітних ресурсів пошуку бізнес-ідей, адже підприємництво відкриває людині не тільки джерело прибутку, але й значні можливості для самореалізації.

    Навчання пройшло на високому креативному рівні і викликало неабияку зацікавленість. Після закінчення, учасниками було прийнято загальне рішення продовжити та розширити цикл навчання з розширенням аудиторії учасників та підбіркою додаткових матеріалів щодо пільг для даної категорії міської громади.

  Захід пройшов за підтримки Херсонського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді вперше для людей з інвалідністю та батьків, які виховують дітей з особливими освітніми потребами.