Херсонський міський фонд підтримки підприємництва – бизнес поддержка и консультации

Інформація для керівників підприємств та підприємців

 Інформуємо, що 19 листопада 2019 року в м. Києві відбудеться українсько-чеський бізнес-форум. Пропонуємо долучитись до участі у роботі форуму. Необхідні інформативні матерали наведено у додатках.

Детальну інформацію щодо вказаного заходу можливо також отримати на офіційному веб-сайті Торгово-промислової палати України (за посиланням: 

Інформуємо, що у Міжнародному виставковому центрі (м. Київ, Броварський пр-т, 15) за підтримки Кабінету Міністрів України відбудеться ІІ Міжнародний Форум Innovation Market.

Основна мета заходу – пошук та впровадження інновацій, нових технологій, залучення інвестицій у сфери народного господарства України.

  МФІМ  – це модель підприємницької екосистеми з усіма складовими елементами: наукою та бізнесом, startup-проектами, бізнес-інкубаторами та акселераторами, яка надає можливість розробникам, науковцям та новаторам представити ідеї та інновації потенційним покупцям та інвесторам на виставці, продемонструвати перспективні проекти на startup алеї, почути нові ідеї та шляхи вирішення різних питань на профільній конференції, обмінятись думками або отримати експертну оцінку своїх ідей та розробок в ході панельних дискусій.

    Більш детальна інформація про Форум на офіційному сайті заходу www.innovationmarket.com.ua. Телефон організаторів заходу для довідок: (044) 201-11-44, 201-11-72, 206-87-17.

Пропонуємо розглянути можливість відвідати зазначений захід.

 

Мале підприємництво у сучасних умовах розвитку українського суспільства

Мале підприємництво є об’єктом прискіпливої уваги громади та її представників в органах державного управління, бізнесового середовища, політичних і громадських організацій тощо. Це відбувається в зв’язку з тим, що проблеми розвитку і зростання малого та середнього бізнесу уже давно перестали нести виключно економічне навантаження.

Люди отримали можливість творити власне майбутнє самостійно, не чекаючи ніяких вказівок, не потребуючи будь-якої “надихаючої і спрямовуючої сили” окрім власного інтелекту і мотивації до його активного використання, в результаті чого інтелектуально-ресурсний потенціал народу трансформуватиметься в реальні досягнення кожного, хто хоче і вміє думати, самостійно обґрунтовувати і розраховувати, аналізувати і приймати рішення, працювати і втілювати в життя власні бізнесові ідеї.

Успішному зростанню бізнесу можна завдячувати новітнім технологіям в освіті, науці, інформаційних системах та техніці. Без інформації людина, а тим паче підприємлива людина, нездатна досягти поставленої мети, розробити стратегічний план своєї діяльності.

Робота Херсонського міського фонду підтримки малого підприємництва  та даного інформаційного сайту розраховані на підприємців-початківців, молодих людей та студентів, які хочуть досягнути успіху, започаткувати власну справу та ефективно управляти бізнесом. Звертайтесь до фонду за наступними контактами м. Херсон вул. Перекопська, 20 бізнес-центр “Бордо” каб. 516. 

Залишити відповідь