Освітній семінар “Export Talks: як експортувати до країн Балтики”

Освітній семінар “Export Talks: як експортувати до країн Балтики”

Захід організовано Офісом з просування експорту України за сприяння  Інституту Маркетингу Естонії та Міністерства закордонних справ Естонії  (Проект з питань розвитку, співробітництва та гуманітарної допомоги).

Мета заходу: Ознайомити з основними вимогами до продукції в країнах Балтики та надати покрокову інструкцію виходу на європейський ринок.

Під час практикуму буде розкрито наступні питання: огляд ринку легкої промисловості Балтійських країн: показники та тренди; потенціал балтійського ринку легкої промисловості; особливості ведення бізнесу в Литві, Латвії та Естонії; як розпочати експорт до країн Балтики.

Дата: 27 серпня 2019
Час: 14:00 – 17:00
Місце: Київ, вул. Ярославська, 58, (Travel Hub) УЧАСТЬ У ЗАХОДІ БЕЗКОШТОВНА!

Робоча мова заходу: українська та англійська.
Реєструйтесь вже зараз, адже кількість місць обмежена!

Запрошуємо до участі у VI Таврійському Туристичному Конгресі
VI Таврійський Туристичний Конгрес – це щорічний ключовий захід Півдня України в професійній туристичній сфері.
Місія та цілі Конгресу – промоція та розвиток туристично-рекреаційного потенціалу Таврійського краю, зростання попиту та привабливості на туристичному ринку туристичних продуктів Херсонщини, налагодження міжрегіональних і міжнародних партнерських відносин між учасниками туристичного ринку,підвищення конкурентоспроможності у туристичній галузі.
Головні акценти Таврійського Туристичного Конгресу 2019:
  • презентаційні заходи, ознайомлення з іноваційними атракціями та моделями в розвитку туризму Херсонщини;
  • майстер-класи від експертів-практиків;
  • ділові зустрічі, робота демонстраційних і бізнес-майданчиків;
  • прийом від міського голови м. Нова Каховка
  • екскурсії по новим туристичним точках Херсонщини!
До участі в Конгресі запрошені провідні спеціалісти та експерти України, США і Німеччина.
Захід відбудеться 16-18 травня 2019 року в центрі відпочинку «Казкова діброва»,
м. Нова Каховка.
Додаткова інформація, умови участі та реєстраційна форма на сайті Конгресу за посиланням:https://www.arr.ks.ua/ttk2019/

Посилання на подію у Фейсбуціhttps://www.facebook.com/events/1048999421964544

 

СПІЛКА УКРАЇНСЬКИХ ПІДПРИЄМЦІВ ПОВІДОМЛЯЄ

Шановні партнери!
У цьому році одне із завдань СУП – посилити свою діяльність в регіонах і працювати над покращенням бізнес-клімату на місцях.

Одним із таких кроків є наш проект з підвищення привабливості об’єднаних територіальних громад для бізнесу, спільний з командою Програми «U-LEAD з Європою», яка фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Тож ми запрошуємо вас взяти участь у першому етапі дослідження – дати відповідь на кілька питань опитувальника.

В процесі децентралізації створено 802 ОТГ, бюджети яких формуються за новими принципами. Наприклад 60% податку на доходи фізичних осіб залишаються у бюджеті громади. Тому ОТГ зацікавлені у розвитку та захисті бізнесу у громадах.

Результати анкетування допоможуть ОТГ створювати кращі умови для залучення українського бізнесу у громади, а за результатами наступного етапу – реалізувати уже наявні бізнес-проекти на місцях.

Сподіваємося на вашу участь у цьому опитуванні!

Це опитування є конфіденційним (жодна відповідь компаній-учасниць не буде оприлюднена). Дослідження буде представлено лише у відсотках від загальної кількості респондентів.
З повагою,
Валентина Честних
Спілка Українських Підприємців (СУП)
М: +38 063 957 41 50
Роб:     044 351 14 08
За інформацією відділу інвестиційної діяльності управління інвестиційної діяльності та грантових проектів Департаменту інвестиційної та промислової політики Херсонської обласної державної адміністрації

Інструменти започаткування малого підприємництва вивчали на тренінгу студенти Херсонського державного аграрного університету

На базі економічного факультету Херсонського державного аграрного університету в межах Херсонської міськ  ої програми розвитку малого та середнього підприємництва відбувся семінар-тренінг з питань започаткування власної справи. Студенти 3-4 курсів, вже усвідомлюючи важливість власного вибору по закінченні Вишу, відповідально підійшли до участі у семінарі.

IMG_2576Семінар засвідчив значний потенціал майбутніх підприємців. Використовуючи знання, набуті в університеті, імпровізовані студентські ініціативні групи розробили ідеї власного підприємства. Конкуруючи між собою, майбутні підприємці втілювали власні ідеї в нові послуги та товари, які б отримали високий попит у споживача.

 Команда ігрового підприємства «СТО на всі 100» запропонувала ексклюзивні послуги з сучасного тюнінгу автомобілів. Економічна ефективність такого виду обслуговування викликала палку професійну дискусію.

Використання автоматичної техніки для продажів було запропоновано ігровим підприємством «Венд-медікел». Продаж продуктів встановленням у публічних місцях торгівельних автоматів стало на думку учасників та експертів найцікавішою ідеєю тренінгу.

Не менш цікавими були ідеї студентськогоIMG_2585 «підприємства» «Чаюня» з дистрибутивної логістики та реалізації елітних сортів чаю та кави. Важливими питаннями у дебатах навколо такої ідеї стало обрання сектору споживачів, адже «торгівельні ніші» подібного ринку Херсонщини вже достатньо заповнені.

Майбутні підприємці не обішли увагою і туристичну галузь. Четверта команда запропонувала проект створення дозвіллєво-туристичного центру для гостей міста.

Важливими для студентів виявились зауваження запрошених експертів, адже життєвий та підприємницький досвід відкриває для початківців нові проекції щодо конкурентоздатності.

Перемогу у конкурсі кращих бізнес ідей отримала команда «Венд-медікел», яка за креатив та командну злагоджену роботу над своїм бізнес-проектом отримала пам’ятний сувенір.

IMG_2578Семінар-тренінг для майбутніх підприємців був проведений Херсонським міським фондом підтримки підприємни   цтва із залученням запрошених експертів та місцевих діючих підприємців.

Фонд підтримки підприємництва та Херсонський державний аграрний університет плідно співпрацюють у площині формування майбутньої підприємницької еліти Херсонщини для забезпечення розвитку сталої економіки та ефективного використання природних і логістичних ресурсів Херсонської області.

IMG_2595IMG_2588IMG_2584IMG_2564

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *