Category Archives: Без категорії

Освітній семінар “Export Talks: як експортувати до країн Балтики”

Освітній семінар “Export Talks: як експортувати до країн Балтики”

Захід організовано Офісом з просування експорту України за сприяння  Інституту Маркетингу Естонії та Міністерства закордонних справ Естонії  (Проект з питань розвитку, співробітництва та гуманітарної допомоги).

Мета заходу: Ознайомити з основними вимогами до продукції в країнах Балтики та надати покрокову інструкцію виходу на європейський ринок.

Під час практикуму буде розкрито наступні питання: огляд ринку легкої промисловості Балтійських країн: показники та тренди; потенціал балтійського ринку легкої промисловості; особливості ведення бізнесу в Литві, Латвії та Естонії; як розпочати експорт до країн Балтики.

Дата: 27 серпня 2019
Час: 14:00 – 17:00
Місце: Київ, вул. Ярославська, 58, (Travel Hub) УЧАСТЬ У ЗАХОДІ БЕЗКОШТОВНА!

Робоча мова заходу: українська та англійська.
Реєструйтесь вже зараз, адже кількість місць обмежена!

Запрошуємо до участі у VI Таврійському Туристичному Конгресі
VI Таврійський Туристичний Конгрес – це щорічний ключовий захід Півдня України в професійній туристичній сфері.
Місія та цілі Конгресу – промоція та розвиток туристично-рекреаційного потенціалу Таврійського краю, зростання попиту та привабливості на туристичному ринку туристичних продуктів Херсонщини, налагодження міжрегіональних і міжнародних партнерських відносин між учасниками туристичного ринку,підвищення конкурентоспроможності у туристичній галузі.
Головні акценти Таврійського Туристичного Конгресу 2019:
  • презентаційні заходи, ознайомлення з іноваційними атракціями та моделями в розвитку туризму Херсонщини;
  • майстер-класи від експертів-практиків;
  • ділові зустрічі, робота демонстраційних і бізнес-майданчиків;
  • прийом від міського голови м. Нова Каховка
  • екскурсії по новим туристичним точках Херсонщини!
До участі в Конгресі запрошені провідні спеціалісти та експерти України, США і Німеччина.
Захід відбудеться 16-18 травня 2019 року в центрі відпочинку «Казкова діброва»,
м. Нова Каховка.
Додаткова інформація, умови участі та реєстраційна форма на сайті Конгресу за посиланням:https://www.arr.ks.ua/ttk2019/

Посилання на подію у Фейсбуціhttps://www.facebook.com/events/1048999421964544

 

СПІЛКА УКРАЇНСЬКИХ ПІДПРИЄМЦІВ ПОВІДОМЛЯЄ

Шановні партнери!
У цьому році одне із завдань СУП – посилити свою діяльність в регіонах і працювати над покращенням бізнес-клімату на місцях.

Одним із таких кроків є наш проект з підвищення привабливості об’єднаних територіальних громад для бізнесу, спільний з командою Програми «U-LEAD з Європою», яка фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Тож ми запрошуємо вас взяти участь у першому етапі дослідження – дати відповідь на кілька питань опитувальника.

В процесі децентралізації створено 802 ОТГ, бюджети яких формуються за новими принципами. Наприклад 60% податку на доходи фізичних осіб залишаються у бюджеті громади. Тому ОТГ зацікавлені у розвитку та захисті бізнесу у громадах.

Результати анкетування допоможуть ОТГ створювати кращі умови для залучення українського бізнесу у громади, а за результатами наступного етапу – реалізувати уже наявні бізнес-проекти на місцях.

Сподіваємося на вашу участь у цьому опитуванні!

Це опитування є конфіденційним (жодна відповідь компаній-учасниць не буде оприлюднена). Дослідження буде представлено лише у відсотках від загальної кількості респондентів.
З повагою,
Валентина Честних
Спілка Українських Підприємців (СУП)
М: +38 063 957 41 50
Роб:     044 351 14 08
За інформацією відділу інвестиційної діяльності управління інвестиційної діяльності та грантових проектів Департаменту інвестиційної та промислової політики Херсонської обласної державної адміністрації

Інструменти започаткування малого підприємництва вивчали на тренінгу студенти Херсонського державного аграрного університету

На базі економічного факультету Херсонського державного аграрного університету в межах Херсонської міськ  ої програми розвитку малого та середнього підприємництва відбувся семінар-тренінг з питань започаткування власної справи. Студенти 3-4 курсів, вже усвідомлюючи важливість власного вибору по закінченні Вишу, відповідально підійшли до участі у семінарі.

IMG_2576Семінар засвідчив значний потенціал майбутніх підприємців. Використовуючи знання, набуті в університеті, імпровізовані студентські ініціативні групи розробили ідеї власного підприємства. Конкуруючи між собою, майбутні підприємці втілювали власні ідеї в нові послуги та товари, які б отримали високий попит у споживача.

 Команда ігрового підприємства «СТО на всі 100» запропонувала ексклюзивні послуги з сучасного тюнінгу автомобілів. Економічна ефективність такого виду обслуговування викликала палку професійну дискусію.

Використання автоматичної техніки для продажів було запропоновано ігровим підприємством «Венд-медікел». Продаж продуктів встановленням у публічних місцях торгівельних автоматів стало на думку учасників та експертів найцікавішою ідеєю тренінгу.

Не менш цікавими були ідеї студентськогоIMG_2585 «підприємства» «Чаюня» з дистрибутивної логістики та реалізації елітних сортів чаю та кави. Важливими питаннями у дебатах навколо такої ідеї стало обрання сектору споживачів, адже «торгівельні ніші» подібного ринку Херсонщини вже достатньо заповнені.

Майбутні підприємці не обішли увагою і туристичну галузь. Четверта команда запропонувала проект створення дозвіллєво-туристичного центру для гостей міста.

Важливими для студентів виявились зауваження запрошених експертів, адже життєвий та підприємницький досвід відкриває для початківців нові проекції щодо конкурентоздатності.

Перемогу у конкурсі кращих бізнес ідей отримала команда «Венд-медікел», яка за креатив та командну злагоджену роботу над своїм бізнес-проектом отримала пам’ятний сувенір.

IMG_2578Семінар-тренінг для майбутніх підприємців був проведений Херсонським міським фондом підтримки підприємни   цтва із залученням запрошених експертів та місцевих діючих підприємців.

Фонд підтримки підприємництва та Херсонський державний аграрний університет плідно співпрацюють у площині формування майбутньої підприємницької еліти Херсонщини для забезпечення розвитку сталої економіки та ефективного використання природних і логістичних ресурсів Херсонської області.

IMG_2595IMG_2588IMG_2584IMG_2564

Майбутні підприємці обговорюють можливості власної конкурентоспроможності

Майбутні підприємці обговорюють можливості власної конкурентоспроможності

  На базі Херсонського міського центру зайнятості 18 березня проведено сучасний захід-тренінг з  комплексу навчально – консультаційних тренінгових  програм щодо питань започаткування  бізнесу «Мотивуюче моделювання. Кращі  бізнес – історії   місцевого підприємництва”. Тренінг мав на меті розвиток усвідомлення молодими підприємцями сучасних процесів бізнес середовища. Учасникам було окреслено сучасні тенденції вітчизняного розвитку підприємництва. У зустрічі, яка пройшла прийняло участь більш 25 учасників, серед яких були майбутні підприємці,  економісти, діючі підприємці. Було розкрито умови становлення та практики місцевих підприємців, основи моделювання та специфіку власного малого та середнього бізнесу.

Під час дискусії особливу увагу було зверено на дотримання вимог та підходів до процесів українського бізнесового середовища, залученню коштів на розвиток бізнесу, були надані вичерпні відповіді на запитання учасників. Приділено увагу на забезпечення конкурентноспроможності підприємств та отримання фінансування для втілення своїх бізнес-проектів.

 Було ініційовано ідеї щодо створення підприємств з виробництва спеціального одягу, обслуговування населення, надання консультаційних послуг. Учасники приділили увагу загальним цивілізаційним цінностям у процесі модулювання підприємств. Так важливе значення приділялось екологічному аспекту у процесі виробництва продукції, а також необхідності залучення соціальних аспектів у реалізації  бізнесових проектів, у тому числі лікуванню дитячих захворювань та наданню частини прибутків для придбання лікарського обладнання.   Проведення заходу створило атмосферу інноваційного підходу до планування бізнес-ідей, а учасникам дозволило отримати практику моделювання власної реальної підприємницької справи у тренінговому конкурентному середовищі.

 

Нові знахідки та “відкриття” учасників “Школи молодого підприємця”

IMG_2330

Черговий семінар-тренінг “Школи молодого підприємця”, що відбувся на факультеті економіки і менеджменту Херсонського державного університету залучив до пошуків перспективних бізнес ідей студентів – майбутніх економістів. Захід проведений Фондом підтримки підприємництва.

Пошуки були успішними, адже деякі знахідки-ідеї, наприклад: створення антитравматичних насадок за типом “Стопдіти” на побутову техніку, є досить конкурентоздатними, у разі їх освоєння виробниками.  Таку ідею було позитивно сприйнято і учасниками семінару і “Головним експертом” молодіжної підприємницької “школи”, у ролі якого виступив Генеральний директор Холдінгу “Автопланета” депутат Херсонської міської ради Дмитро Іванов.

Таку ідею запропонувала команда “Ukraine international group” зі своєю лідеркою – студенткою Владиславою. Також цікавими надбаннями соціальної відповідальності бізнесу та високих гарантій якості поділилась ігрова кампанія “Людмила та партнери”, що “спеціалізувалась” на послугах юридичного характеру. Стрижнєм та лідеркою команди, як засвідчує назва, виступила студентка Людмила.

IMG_2379Конкурентними перевагами відзначились пропозиції послуг щодо екстренної доставки пошти від команди “На часі” (“In time”) з лідеркою групи Маргаритою.  Головними акцентами якості послуг, під час презентації, стали високі гарантії, запропоновані підприємством та індивідуальний підхід до потреб клієнтів.

Головний сувенір гри за активність та перемогу отримав студент і лідер своєї команди – Павло, який дав правильні відповіді на найбільшу кількість ігрових завдань щодо знання практики сучасного бізнес середовища.  Всі лідери команд отримали памятні сувеніри – книги з теорії та практики

Експерти студенти та співробітники університету високо оцінили ефективність таких занять для розвитку підприємницького середовища міста. Найголовншими відкриттями для майбутніх підприємців стали надбання практик командної роботи у пошуці підприємницької ідеї, можливості креативного підходу у бізнесі, створення продуктів та послуг, які відрізняються від аналогічних, що існують на сучаному ринку.

Важливим є розуміння та сприяння у проведенні просвітніх заходів Херсонської міської програми розвитку малого та середнього підприємництва Вищами Херсонщини – зокрема факультетом економіки і менеджменту Херсонського державного університету, якому Фонд підтримки підприємництва висловлює щиру подяку.

За відгуками учасників та партнерів заходу, такі семінари мають значний вплив на переосміслення у молоді свого місця у сучасному світі.

“Участь молоді у “Школі молодого підприємця” сприяє розвитку внутрішньої активності та забезпеченню перспективи підвищення рівня конкурентоздатності херсонського підприємницького середовища” – наголосив депутат Херсонської міської ради  Дмитро Іванов.

Майбутні підприємці Херсона приділяють значну увагу бізнес-ідеям у сфері виробництва

Майбутні підприємці Херсона приділяють значну увагу бізнес-ідеям у сфері виробництва

22 лютого Херсонським міським фондом підтримки підприємництва у співпраці з Херсонським центром зайнятості проведено тренінг з циклу ділових ігор та моделювання ведення підприємницької діяльності з залученням інвестицій ”Marcet place” „Євроінтеграційна реорганізація  підприємців”.

      Моделі інновацій, запропоновані учасниками заходу та втілені у вигляді майбутніх підприємств, були сформовані з урахуванням потреб та очікувань споживачів. Акцентовано значну увагу на мобільність та поінформованість покупця, потребу індивідуального підходу до пропозиції та збереження конфіденційності інформації про споживача.

У заході прийняло участь 25 майбутніх підприємців та гостей заходу. Серед пріоритетних напрямів розвитку та моделювання підприємництва були сфера обслуговування та виробництво. Групи учасників тренінгу створили моделі власних підприємств та поклали свої ідеї у маркетингові матриці «Сanvas business».

Серед яскравих підприємницьких  пропозицій була бізнес-ідея з реалізації вирощеної живої риби та рибопродуктів «Королівська рибка». Причому учасники групи та автори ідеї на власному прикладі показали високу перспективу такої справи, адже мають досвід подібної бізнес діяльності.

Достатньо високу ефективність засвідчили автори ідеї з виробництва та продажу продукції з власної пекарні. Аналіз такої діяльності показав життєздатність створеної бізнес-моделі та її перспективу на відповідному ринку міста. Широкий спектр продукції пекарні, можливості її реалізації, з елементами індивідуального підходу до потреб споживача, викликав високу оцінку у групі та  можливостей отримання інвестицій для реалізації проекту.

     Проведення заходу створило атмосферу інноваційного підходу до планування бізнес-ідей, а учасникам дозволило отримати практику моделювання власної реальної підприємницької справи у ігровому конкурентному середовищі. Такий підхід дає можливість забезпечити впевненість майбутніх підприємців у власних можливостях та підвищити їх конкурентноздатність у сучасних умовах євроінтеграційних процесів України на шляху до світових ринків.

 

В технічному університеті майбутні підприємці моделювали перспективні бізнес-ідеї

22.11.2018

22 листопада в Херсонському національному технічному університеті відбулись заходи для майбутніх молодих підприємців з моделювання підприємницьких ініціатив для малого та середнього  бізнесу.

Учасниками заходу стали близько 50 студентів випускних курсів університету, а також студентів технічного коледжу, які в майбутньому планують  стати підприємцями.

 Згідно покрокових завдань тренінгу, майбутніми підприємцями були обмірковані та запропоновані власні моделі для започаткування малого підприємництва. Під час обговорень слухачам була надана сучасна інформація про останні європейські маркетологічні розробки, вітчизняну нормативну базу з розвитку підприємництва, форми та методи моделювання бізнесу «Market place» та «Сanvas business model».

Також було наголошено на соціальних та економічних аспектах розвитку підприємництва в Україні. У ролі експертів, які оцінювали бізнес-моделі, опрацьовані учасниками, виступили викладачі Вищу та діючий підприємець у сфері міжнародних економічних відносин Анастасія Ващенко.

Інноваційні ідеї, запропоновані учасниками заходу та оформлені у моделях майбутніх підприємств, були сформовані з урахуванням потреб та очікувань споживачів. Було акцентовано увагу на мобільність та поінформованість покупця, потребу ексклюзивності пропозиції та збереження конфіденційності інформації про споживача.

Вагомим доробком групи майбутніх підприємців – студентів коледжу стало залучення споживачів у моделі кафе «Філін» широким спектром послуг харчування, поєднаним із створенням умов повноцінного відпочинку молодих матусь через роботу у кафе ігрової кімнати для дітей. Такий підхід був відмічений учасниками, як відповідний очікуванням споживачів.

Цікавими знахідками поділились учасники заходу, які запропонували модель клінінгової кампанії. Відмінність запропонованої моделі стосується поєднанням послуги цілодобового диспетчера та клінінгових мобільних груп, які виконують замовлення. Таким чином кампанія знижує рівень собівартості  послуг і стає конкурентоздатною на ринку вказаних послуг.

Група випускного курсу університету засвідчила значний потенціал своєї професійної підготовки та запропонувала перспективну модель підприємства послуг у туристичній галузі «Пуля» з широким спектром турів і подорожей.

Створення унікальних підприємницьких пропозицій, поєднане з обговоренням сучасних тенденцій українського ринку товарів і послуг, надало учасникам заходу можливості відчути себе у атмосфері бізнес-моделювання та отримати досвід презентації перед інвесторами своїх наробок. Підприємницькі розробки засвідчили прикладний характер освіти в університеті, та перспективи розвитку майбутніх підприємців у вітчизняному бізнес-середовищі. Такий досвід стане у нагоді, у період коли український та європейський бізнес потребує нових енергійних, конкурентоздатних та ефективних підприємців.

 

Майбутні херсонські підприємці пропонують екологічне взуття, швидку доставку та інші унікальні перспективні бізнес-ідеї

24.09.2018

В межах виконання Програми розвитку малого та середнього підприємнитцва, Херсонським міським фондом підтримки підприємництва 24 вересня проведено семінар-тренінг навчального модулю  для  підприємців – початківців „Як започаткувати власну справу”. Захід проведено у приміщенні Херсонського міського центру зайнятості. Під час тренінгу були опрацьовані кроки започаткування малого підприємства. Обговорені перспективні напрями розвитку бізнесу, джерела підприємницьких ідей, законодавча та нормативна база підтримки підприємництва.  Згідно покрокових завдань тренінгу, учасниками заходу були обмірковані та запропоновані власні моделі для започаткування малого підприємництва.

Цікаву ідею у сфері послуг було створено групою, яка розробила модель «Cleaning company». Основою бізнес-ідеї стала потреба сучасних підприємств у надійних постачальників субпідрядних послуг з прибирання помешкань офісів та господарчих будівель. Авторами ідеї було запропоновано лозунг компанії «Зручні послуги в зручний для вас час!». Під час презентації було обговорено умови надання послуг, графіки роботи, специфіка конфіденційності послуг та інше.

    Група, яка презентувала ідею створення малого підприємства у сфері послуг краси «Салон краси Марго та Ко» зацікавила присутніх широким спектром запропонованих послуг а також сучасними підходами до використання косметичних технологій та матеріалів.

 «Вкусные ручки» – таку незвичайну назву для своєї моделі виробництва запропонувала інша група. Їх ідея включала виготовлення продуктів харчування «за пропозицією споживача», тобто мала широкий рецептурний потенціал. За приготуванням їжі покупці можуть спостерігати он-лайн. Лозунгом підприємства став вислів: «Харчування – за вашим бажанням!»  Але найважливіше, що «підприємство» запропонувало своїм споживачам послугу швидкої доставки продуктів на замовлення.

  Важливо, що під час створення підприємницьких ідей, була також запропонована модель виробництва. Так, однією з групп булла розроблена ідея цеху з пошиття взуття для дітей за індивідуальним замовленням «Trolo-lo». У виробництві було запропоновано  використовувати природні матеріали та екологічні технології. Дитяче взуття, за ідеєю авторів, має бути надзвичайно зручним та комфортним. Була системно продумана технологія реалізації  продукції з використанням соціальних мереж та інших інтернет ресурсів.

Кожна ідея булла детально обговорена. Учасники мали можливість задати провокаційні питання своїм «конкурентам». Таким чином було створено коло зацікавлених майбутніх підприємців, які доповнюють на розвивають свої бізнес-ідеї.

     Важливим фактором бізнес-розробок був орієнтир на потреби споживача. Була сформована підприємницька ідеологія позиціювання послуг та товарів, необхідних сучасному покупцю – мобільній, поінформованій, екологічно-орієнтованій та комунікативній особистості. Цей підхід має значні перспективи та оснований на сучасних європейських засадах розвитку підприємництва.

 

Підприємництво в умовах євро інтеграції України: спільний тренінг проведено Фондом і Херсонським центром зайнятості для майбутніх підприємців.

23.06.2018

 р. на базі Херсонського міського центру зайнятості, тренерами ХМФПП було проведено тренінг з циклу ділових ігор та моделювання веденн я підприємницької діяльності з залученням інвестицій „Євроінтеграційна реорганізація підприємців”. У ході навчання були опрацьовані питання започаткування малого бізнесу в сучасних умовах євроінтеграції українського суспільства, а саме: у сфері обслуговування, було розроблено ділову модель з відкриття кав’ярні та підприємства з надання консультаційних послуг бухгалтерського обліку.

У конструктивній дискусії, на основі запропонованих учасниками бізнес-ідей, були створені бізнес-моделі з можливостями поетапного практичного втілення їх у діючий бізнес. Особливу увагу учасників було приділено вибору варіантів малого підприємництва, що мають перспективу розвитку у місті Херсоні. Для цього було використано підбірку «100 ідей для власного малого бізнесу». Учасники обговорили варіанти відкриття підприємництва на основі ідей з використанням досвіду власних професій та життєвих захоплень.

Для використання у системній роботі було опрацьовано інноваційну маркетингову модель «Канвас», яка має значне поширене використання ізраїльськими підприємцями.

 Також під час дискусій було порушено питання проведення активних програм сприяння зайнятості та підприємництва серед населення, підвищення конкурентоспроможності на ринку праці, запровадження партнерських відносин для започаткування спільних бізнесів.

Нагадування фізичним особам – підприємцям

Херсонський міський фонд підтримки підприємців нагадує фізичним особам –  підприємцям, що Мінфін наказом від 17.03.2017 р. №369 вніс зміни до:

  • декларації платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця,
  • декларації платника єдиного податку третьої групи (юридичної особи),
  • декларації платника єдиного податку четвертої групи.

Суттєвих змін вони не зазнали. Їх просто привели у відповідність до чинного законодавства, зокрема, змінюючи ставки податку 2% і 4% на 3% і 5%. 

Як зазначено у Наказі, він набере чинності з дня його офіційного опублікування, яке відбулося 5 травня,  в “Офіційному віснику України” №36/2017.

Коли ж потрібно звітувати за оновленими формами декларації?

Як відомо, відповідно до п. 46.6 ПКУ, до визначення нових форм декларацій (розрахунків), які набирають чинності для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення, є чинними форми декларацій (розрахунків), чинні до такого визначення.

Тобто звітувати за новими формами потрібно буде за ІІІ квартал 2017 року.

Кафедри Херсонського державного аграрного університету дякують Херсонському міському фонду підтримки підприємництва за плідну співпрацю

Херсонський міський фонд підтримки підприємництва провів навчальний модуль «Як започаткувати власну справу» для студентів економічного факультету Херсонського державного аграрного університету за підтримки кафедр публічного управління та адміністрування і обліку та оподаткування. Дякуємо Наталья Кравец (Наталия Кравец) та ОлегКравець за цікаві теми для обговорення, виявлені можливості для самореалізації студентства ХДАУ. Сподіваємося на подальшу співпрацю!

Такий замітку було надіслано на сторінку Херсонського міського фонду підтримки підприємництва на фейсбуці.

Фонд також дякує  професорсько-викладацькому складу університету за плідну співпрацю над посиленням конкурентоспроможності випускників Вищу.

Спеціалісти Херсонського міського фонду підтримки підприємництва опрацювали в ХДАУ навчальний модуль у межах циклу “Школа молодого підприємця”.  Досягли домовленостей про подальшу співпрацю між факультетом та Фондом із запровадженням навчального п’ятикрокового моделлю для підприємців-початківців та студентів старших курсів.

 

МКП “Херсонтеплоенерго” проводить реконструкції мереж коштами Світового банку

Підприємству МКП “Херсонтеплоенерго” виділено 21 млн. дол. у рамках інвестиційного проекту «Підвищення енергоефективності у сфері централізованого теплопостачання України». За кошти Світового банку у Херсоні встановлять 140 засобів обліку, реконструюють 6 котелень, замінять 9 км теплових мереж, один центральний тепловий пункт, автоматизують 15 котелень та встановлять 13 індивідуальних теплових пунктів. Проект реалізується Міністерством регіонального розвитку спільно зі Світовим банком. Світовий банк контролює виділення коштів, визначає умови та результати тендерів.

Із запланованих 140 лічильників в межах проекту вже встановлено 19.

За допомогою безкоштовного програмного забезпечення можна подавати податкову звітність

Державна податкова інспекція доводить до відома платників, що Державна фіскальна служба України на офіційному сайті ДФС повідомила платників про можливість подання звітності до «Єдиного вікна подання електронної звітності».

За функціональністю Спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності до «Єдиного вікна подання електронної звітності» має додатково можливість формувати і відправляти статистичну звітність та звітність до Пенсійного фонду та можливість накладання електронного цифрового підпису.

Тобто, платники податків можуть надавати податкову звітність в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв’язку до органів ДФС із використанням електронного цифрового підпису, зокрема за допомогою наступного безкоштовного ПЗ:

– Спеціалізованого клієнтського програмного забезпечення «для формування та подання звітності до «Єдиного вікна подання електронної звітності» (версії ПЗ розташовано у розділі Електронна звітність за адресою: http://sfs.gov.ua/elektronna-zvitnist/spetsializovane-klientske-program/);
–  Електронного кабінету платника (розташованого за адресою: https://cabinet.sfs.gov.ua/).

Інформація надана сайтом “Економіка сьогодення”

Фонд активізує заходи для молодих підприємців “Школа молодого підприємця”

Учасники отримали інформаційні буклети Херсонським міським фондом підтримки підприємництва оновлена просвітня програма для молодих підприємців та початківців в межах навчального модуля «Школа молодого підприємця».  Програма включила нові аспекти, які розкривають сучасне бачення формування мережевої взаємодії під час формування пропозиції на ринку, зазначають роль комунікації у підприємництві. Під керівництвом підприємців учасники програми розкрили свої бізнес- здібності у створенні власних підприємницьких моделей. Було відтворено стратегію створення власної справи. Важливими елементами спілкування були дискусія, співучасть у пошуку рішень, можливість застосування на практиці власних рішень, незалежність початківця від кредитів та цілої низки  зовнішніх факторів. ФОТО 2Важливо, що під час роботи “Школи” було сформовано логічну низку бізнес ідей.   Для молоді такі інтерактивні навчальні тренінги не тільки цікаві, але й дуже корисні. У конкурентному світі підприємництва, потрібно удосконалювати свої здібності протистояти потужному конкуренту, використовувати синергетичний ефект від командної роботи. “Найважливішим фактором підготовки конкурентоспроможних підприємців Херсонщини є поглиблене вивчення сучасного ринку та моделювання у реальному часі бізнес-процесів,” – зазначає директор Фонду Наталя Кравець.